Preskočiť na obsah
Peter Slovák

Doprava a logistika

Peter Slovák

Nákladná cestná doprava

Obec
Horné Dubové
Od roku
1997
IČO
34 028 480

Peter Slovák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
919 06 Horné Dubové
Na trhu od
5. februára 1997
IČO
34 028 480
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Podnikanie v číslach

29
rokov na trhu
1997
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Peter Slovák

Peter Slovák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Horné Dubové. Podniká od 5. februára 1997.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet podnikania tvorí 5 položiek, napríklad výkup ovocia a zeleniny, veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu s poľnohospodárskymi produktami a poradenská činnosť v poľnohospodárstve.

Základné údaje

Obchodné meno
Peter Slovák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
34 028 480
Dátum vzniku
5. februára 1997
Miesto podnikania
919 06 Horné Dubové
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 207-11023
Sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Peter Slovák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Výkup ovocia a zeleniny

  • Veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu s poľnohospodárskymi produktami, osivami a sadivami

  • Poradenská činnosť v poľnohospodárstve

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Peter Slovák?

Miesto podnikania je v obci 919 06 Horné Dubové.

Čím sa Peter Slovák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výkup ovocia a zeleniny; veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu s poľnohospodárskymi produktami; poradenská činnosť v poľnohospodárstve; maloobchod a veľkoobchod.

Aké je IČO – Peter Slovák?

IČO je 34 028 480.

Odkedy podniká Peter Slovák?

Podnikanie začalo 5. februára 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Peter Slovák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese peter-slovak-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.